Říjen 2016

1x10 Závist

18. října 2016 v 18:07 | Verisek

1x10 Závist (Wicca Envy)


1x09 Návrat čarodějky

17. října 2016 v 16:13 | Verisek

1x09 Návrat čarodějky (The Witch is Back)


Paige v sériích

16. října 2016 v 19:32 | Verisek

4. série

Na začátku 4. série měla Paige vlasy pod ramena. Postupem jí vlasy rostly a nakonec je měla o trochu delší než na začátku. V této sérii měla vlasy hnědé a dost často si je vlnila.

5. série

Na začátku 5. série si Paige obarvila vlasy na zrzavou. Dokonce si je i zkrátila tak, že je měla ke konci krku. Během série jí vlasy rostly a barva jí slézala a tak měla na konci vlasy pod ramena a světlejší. Mně se to na ní moc líbilo.

6. série

Na začátku 6. série měla Paige blond vlasy. Měla je pod ramena a ve středu pod prsa. Ke konci série si vlasy odbarvila, a byla opět bruneta. Mně se ty blond vlasy na ní líbily asi nejvíce.

7. série

Od této série byla Paige už pořád bruneta. Vlasy si buď pořád stříhala, aby jí nerostly, nebo jí rostly tak pomalu, protože je měla pořád stejně dlouhé. Ke konci je měla jen o trochu delší na začátku. Paige nosila hodně culíky a navlněné vlasy.

8. série

Po celou dobu 8. série měla Paige vlasy nad prsa. Měla i malou ofinu, ale většinou jí nosila po straně vlasů. V téhle sérii měla Paige skoro pořád vlnité vlasy. Mně se to docela líbilo.

Phoebe v sériích

15. října 2016 v 21:35 | Verisek

1. série

Na začátku 1. série Phoebe nosila vlasy na mikádo. Postupem série jí vlasy rostly a ke konci už je měla zhruba ke konci krku. Mně se to na ní docela líbilo.

2. série

Na začátku 2. série měla Phoebe vlasy na konci krku a nechávala je volně růst. Většinou si dělala různé copánky, drdoly a někdy si je vlnila. Ke konci série měla vlasy v délce ramen.

3. série

Na začátku 3. série si Phoebe obarvila vlasy na blond. No tedy, říkalo se na blond, ale mně to připadá jako světlá hnědá. :D Vlásky jí pěně rostly a ke konci je měla nad prsa. Podle mě jí ta barva slušela.

4. série

Na začátku 4. série měla Phoebe pořád blond vlasy. Ve středu je měla už v délce prsou, ale nechala si je odbarvit a měla je zase hnědé. Ke konci si je však zase ostříhala do délky ramen a měla i malou ofinu. Mně připadalo, že měla vlasy i tmavší.

5. série

V 5. sérii měla Phoebe ofinu. Nosila jí rovně. Ve středu série jí však ofina dorůstala a tak jí Phoebe nosila už po straně vlasů. Ke konci série už jí ofina dorostla úplně a vlasy měla pod ramena.

6. série

V 6. sérii udělala Phoebe radikální změnu. Ostříhala si vlasy úplně na krátko, jakoby na kluka. Mně se to moc nelíbilo. Postupem série jí vlasy rostly a ke konci jí dorostly tak, že je měla na hlavě takové rozčepýřené. Navíc měla takovou patku.

7. série

Od 7. série už se svými vlasy nic nedělala a nechávala je růst. Líbilo se mi, když si vlasy hezky navlnila. Na začátku měla zase takové mikádo. Ve středu série měla vlasy na krku a ke konci na ramenech.

8. série

Na začátku 8. série měla vlasy na prsa. Vlasy jí dorůstaly a ke konci je měla ve výšce prsou. Phoebe si někdy dělala copánky, culíky a různě si vlasy upravovala. Mně se v 8. sérii moc líbila.

Piper v sériích

11. října 2016 v 17:21 | Verisek

1. série

Piper měla v 1. sérii vlasy kratší, zhruba pod ramena. Měla také výraznou ofinu, kterou nosila rovně. Postupem série jí vlasy dorůstaly a ke konci už ofinu nosila takovou řidší. Mně se v 1. sérii její vlasy moc nelíbily, ale patřilo to k ní, byla v nich takový mladá.

2. série

Na začátku 2. série už se snažila mít ofinu spíš podél obličeje, ale pár pramínků jí pořád zůstávalo rovně. Ve středu už měla ofinu podél obličeje a ke konci už ji skoro ani neměla. Piper nechávala své vlasy pořád růst a ke konci je měla už jakoby nad prsa. Několikrát měla i culík, nebo copánky.

3. série

V této sérii už Piper ofinu neměla, dorostla jí pěkně k vlasům. Zvláštní je, že Piper si narozdíl od Paige a Phoebe nikdy hlavu nebarvila. Vždy byla bruneta. Vlasy zase nechávala růst a ke konci série už je měla poměrně dlouhé. Nejčastěji měla vlasy rozpuštěné, ale hodněkrát měla culík, drdol nebo nějaký speciální účes.

4. série

Piper už se svými vlasy po zbytek seriálu nic moc nedělala. Ve čtvrté sérii si vlasy opět nechávala růst. Pořád měnila účesy, ale v téhle sérii měla hodně různé drdoly a culíky. Mně se osobně ve 4. sérii moc líbila.

5. série

V 5. sérii se mi Piper také moc líbila. Její vlasy měly pořád stejnou délku, asi je nechávala krátit do požadované délky. Prameny vlasů vepředu měla trochu kratší než ty vzadu. Měla tam totiž tu dorostlou ofinu.

6. série

Tady to Piper také moc slušelo. Vlasy si někdy i navlnila, ale většinou je měla rozpuštěné. Dlouhé je měla tak stejně jako v 5. sérii. Ke konci nosívala častěji culík, jak byla těhotná.

7. série

V této sérii mi připadá, že měla vlasy o trošku delší než v 6. sérii. Vlasy měla téměř vždy rovné, někdy vlnité, nebo culík. V 7. sérii jí to fakt neskutečně slušelo.

8. série

V poslední sérii měla Piper vlasy dlouhé až do půlky zad. Mně se to moc líbilo. Vlasy si hodně vlnila a někdy je měla sepnuté sponkou nebo pramen přehozený dozadu.

Billie v sériích

11. října 2016 v 16:11 | Verisek

8. série

Billie své vlasy téměř vůbec neměnila. Po celou dobu 8. série byla blondýnka. Na začátku měla ofinu, kterou nosila podél hlavy a vlasy dlouhé tak pod ramena. Ve středu 8. série jí vlasy dorůstaly, měla je trošku delší a ofinu také. Na konci měla ofinu už zhruba po celé délce obličeje. Ofinu však někdy nosila i rovně, ne podél hlavy. Mohli jsme ji vidět i s kudrnatými vlasy, nebo s drdolem.


Magické transformace Billie

7. října 2016 v 20:49 | Verisek
Superhrdinka s páskem Gaei
(8x08 - Souboj kouzel)

Infikovaná chorobou
(8x09 - Holkus pokus)

Tvorba 12

5. října 2016 v 16:43 | Verisek |  Mé tvorby
Ahojky. Dneska jsem se rozhodla udělat další koláž. Udělala jsem takovou, na které jsou všechny sestry a jejich seriáloví muži. (krom Andyho, ten byl jen přítel).