Duben 2016

Schopnosti vyvíjející se z molekulárního urychlování

30. dubna 2016 v 12:18 | Verisek
Tato schopnost se vyvíjí z molekulárního zpomalování.

Odchylka

Poprvé: 7x02
Typ: Aktivní
Odchylka je zkušená dovednost používat vlastní magické síly na přesměrování magického útoku nebo projektily od jiných bytostí zpět na cestu vyzařování. Tato dovednost se vyvíjí z magické síly, u Piper z molekulárního zpomalování. Piper provádí odchylku tím, že napřáhne ruku, tak, jako by chtěla útok vybouchnout a tryskem se útok vrátí zpět.

Schopnosti vyvíjející se z předtuch

29. dubna 2016 v 13:57 | Verisek
Tyto schopnosti se vyvíjí z předtuch.

Sdílení vize

Poprvé: 7x10
Typ: Pasivní
Phoebe může sdílet své předtuchy, a proto může přijímat předtuchy i od jiných osob. Jednou věštkyně Kyra sdílela svou vizi s Phoebe tak, že si spojily dlaně. Phoebe dokázala tu samou předtuchu spojením dlaní předat staršímu Odinovi.

Psychický odkaz

Poprvé: 2x05
Typ: Aktivní
Psychický odkaz je tvořen dvěma osobami. Jde o to, že je možné vytvořit psychické pouto mezi dvěma osobami i když není vysvětlené jak. Bo jednou vytvořit náhodně psychický odkaz s Phoebe a ta utrpěla přesně tu bolest a zrazení, které Bo. Toto se však nestává často, děje se to pouze zřídka.

Astrální předtucha

Poprvé: 5x06
Typ: Aktivní
Astrální předtucha je schopnost promítat své vědomí do budoucnosti nebo minulé události, ať už ve fyzické astrální podobě svého těla nebo prostřednictvím těla/paměti minulého bytí, například když Phoebe měla astrální předtuchu minulosti, posedlá Matou Hari. To umožňuje Phoebe zažít vidění astrálně. Jedná se o kombinaci předtuchy a astrální projekce. Díky této schopnosti je možné v budoucnosti zůstat delší dobu a získat třeba i zranění, které získá jako astrální já v budoucnosti.

Intuice

Poprvé: 1x22
Typ: Aktivní
Jako vedlejší produkt předtuch uživatel může vnímat a předvídat situace dříve, než nastanou. To je velmi užitečné kvůli vnímání a předvídání útoků. Phoebe je velmi citlivá na magické posuny v čase. Když démon Tempus vytvořil časovou smyčku, Phoebe dokázala cítit, že se den opakuje. Phoebe je také schopná vycítit přítomnost zla a pravdu. Nejčastěji však Phoebe intuice používá pro předpověď útoku. Když měl Ronny schopnost Phoebe, skrčil sebe i Phoebe před energetickou koulí.

Shannen 45. narozeniny

12. dubna 2016 v 19:22 | Verisek |  Různé články se Shannen
Shannen dnes slaví 45. narozeniny!

Já jí přeju hodně štěstí, pohody, klidu, splněná přání, spoustu radostí ale hlavně zdraví. To je nejdůležitější. Doufám, že to Shannen pořádně oslaví!! :-) Udělala jsem i takovou menší jednoduchou narozeninovou výrobu. :-)

!!! Všechno nejlepší !!!
Schopnosti vyvíjející se z levitace

9. dubna 2016 v 23:48 | Verisek
Tyto schopnosti se vyvíjí z levitace.

Selektivní levitace

Poprvé: 6x03
Typ: Aktivní
Selektivní levitace je rozšířená levitace, která umožňuje levitovat s někým ve fyzickém kontaktu. Phoebe dokáže levitovat s člověkem při jeho uchycení a to bez jakékoli námahy.

Super síla

Poprvé: 3x07
Typ: Aktivní
Super síla je síla, která slouží k užití fyzické síly mnohem větší než u normálního člověka. Phoebe tuto sílu používá s pomocí levitace. Díky této síle Phoebe může při levitaci snadno kopnout útočníka bez jakékoli námahy a on bude při jejím kopu téměř levitovat.

Agilnost

Poprvé: 3x01
Typ: Aktivní
Agilnost je definována jako rychlá a snadná pohyblivost z jednoho pohybu do druhého. Je to velmi užitečná dovednost nejčastěji využívána v uzavřených prostorech při boji. Phoebe díky agilnosti dokazuje salta a různé agilní cviky. S levitací jí agilnost pomáhá při vítězství v boji s démony.

Pokročilý boj

Poprvé: 1x16
Typ: Aktivní
Pokročilý boj je dovednost výborně ovládat zbraně a bojové umění. Phoebe se cítila v 1. sérii méněcenná díky tomu, že měla za sílu pouze předtuchy a tak se naučila velmi dobře bojovat hlavně s démony a na obranu. Phoebe byla v boji ve všech sester nejlepší, i když jí začala konkurovat Prue.

Schopnosti vyvíjející se z empatie

9. dubna 2016 v 23:05 | Verisek
Tyto schopnosti se vyvíjí z empatie.

Usměrňování

Poprvé: 6x13
Typ: Aktivní
Usměrňování je schopnost směrovat pravomoci druhých až do bodu, kde uživatelé mohou převzít kontrolu nad aktivovanými silami. Usměrňování se u empatiků, což je Phoebe provádí buď pomocí rukou, nebo očí. Phoebe dokáže obrátit např. energetickou kouli tím, že se na ní zaměří a přes své city jí pošle zpět.

Replikace

Poprvé: 6x02
Typ: Aktivní
Replikace je schopnost přechodně kopírovat pravomoci druhých a použít je dle libosti. Phoebe může sílu kopírovat tak, že se koncentruje se zaměřením očí na toho, od koho chce sílu použít. Musí usměrnit své pocity a poté může sílu použít. Takto to udělala například, když byla Piper Valkýra a Phoebe replikovala její sílu telekineze.

Vysoká odolnost

Poprvé: 6x02
Typ: Pasivní
Vysoká odolnost je schopnost odolávat něčí síle, ale pouze v kombinaci s usměrňováním nebo s replikací. Když bojovala s Piper ve Valhalle, Piper jí nedokázala telekineticky odhodit pouze s ní cuknout. Tato schopnost je zvýšena její empatií.

7. design

8. dubna 2016 v 15:56 | Verisek |  Designy
Ahoj. Zhruba po měsíci se hlásím s novým designem. Rozhodla jsem se, že tenhle udělám s Holly. Akorát nejsem pořád spokojená s tou stránkou. Záhlaví s Holly se mi líbí moc, ale ten zbytek ne. No, já nevím, co s tím. Snad se mi jednou podaří něco lepšího. Budu ráda za váš názor. :-)

- Dělaný ve PhotoFiltre 7

- Zdroj obrázků v designu:
http://www.imagebam.com/image/8a0fd8462251910
http://www.imagebam.com/image/1cd37b458266244
http://celebmafia.com/wp-content/uploads/2016/01/holly-marie-combs-hallmark-channel-movies-and-mysteries-winter-2016-tca-press-tour-in-pasaden-10.jpg