Schopnosti vyvíjející se z telekineze

29. března 2016 v 21:48 | Verisek
Tyto schopnosti se vyvíjí z telekineze.

Teleportování kapalin

Poprvé: 1x01
Typ: Aktivní
Teleportování kapalin je schopnost přenést kapalinu silou své mysli. Prue tuto schopnost použila jen jednou. Když se podívala na šálek kávy, vedle kterého byla smetana, pouhým pohledem dokázala smetanu přenést do šálku kávy.

Odchylka

Poprvé: 1x22
Typ: Aktivní
Odchylka je zkušená dovednost používat vlastní magické síly na přesměrování magického útoku nebo projektily od jiných bytostí zpět na cestu vyzařování. Tato dovednost se vyvíjí z magické síly, u Prue z telekineze. Prue provádí odchylku tím, že dlaní odrazí útok.

Super síla

Poprvé: 2x05
Typ: Aktivní
Super síla je síla, která slouží k užití fyzické síly mnohem větší než u normálního člověka. Prue tuto sílu používá s pomocí telekineze. Díky této síle Prue může rukou snadno odhodit útočníka bez jakékoli námahy.

Pokročilý boj

Poprvé: 3x01
Typ: Aktivní
Pokročilý boj je dovednost výborně ovládat zbraně a bojové umění. Prue se naučila na začátku 3. série aikido a používala ho v boji proti démonům a na obranu. Někdy to i vypadalo, že konkuruje její sestře Phoebe.

Agilnost

Poprvé: 3x06
Typ: Aktivní
Agilnost je definována jako rychlá a snadná pohyblivost z jednoho pohybu do druhého. Je to velmi užitečná dovednost nejčastěji využívána v uzavřených prostorech při boji. Prue díky agilnosti dokazuje simulovat levitaci, salta a různé agilní cviky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama