Březen 2016

Schopnosti vyvíjející se z telekineze

29. března 2016 v 21:48 | Verisek
Tyto schopnosti se vyvíjí z telekineze.

Teleportování kapalin

Poprvé: 1x01
Typ: Aktivní
Teleportování kapalin je schopnost přenést kapalinu silou své mysli. Prue tuto schopnost použila jen jednou. Když se podívala na šálek kávy, vedle kterého byla smetana, pouhým pohledem dokázala smetanu přenést do šálku kávy.

Odchylka

Poprvé: 1x22
Typ: Aktivní
Odchylka je zkušená dovednost používat vlastní magické síly na přesměrování magického útoku nebo projektily od jiných bytostí zpět na cestu vyzařování. Tato dovednost se vyvíjí z magické síly, u Prue z telekineze. Prue provádí odchylku tím, že dlaní odrazí útok.

Super síla

Poprvé: 2x05
Typ: Aktivní
Super síla je síla, která slouží k užití fyzické síly mnohem větší než u normálního člověka. Prue tuto sílu používá s pomocí telekineze. Díky této síle Prue může rukou snadno odhodit útočníka bez jakékoli námahy.

Pokročilý boj

Poprvé: 3x01
Typ: Aktivní
Pokročilý boj je dovednost výborně ovládat zbraně a bojové umění. Prue se naučila na začátku 3. série aikido a používala ho v boji proti démonům a na obranu. Někdy to i vypadalo, že konkuruje její sestře Phoebe.

Agilnost

Poprvé: 3x06
Typ: Aktivní
Agilnost je definována jako rychlá a snadná pohyblivost z jednoho pohybu do druhého. Je to velmi užitečná dovednost nejčastěji využívána v uzavřených prostorech při boji. Prue díky agilnosti dokazuje simulovat levitaci, salta a různé agilní cviky.

1. diplom

25. března 2016 v 18:17 | Verisek |  Mé získané diplomy
Ahoj, tak dnes jsem dostala svůj zatím 1. diplom. Je od Papáji a ještě jednou jí moc děkuji... :-)


Chceš spřátelit?

21. března 2016 v 21:47 | Verisek
Dneska jsem tak koukala po různých blogách a najednou koukám, že nemám článek na spřátelování!! I když na můj blog moc lidí nechodí, myslím, že by to tady mělo být.

Chceš teda spřátelit? OK, ale nejdřív jedno pravidlo, další časem třeba doplním. :-)

Navštěvovat můj blog párkrát do týdne a psát komentáře.

Pokud chceš teda spřátelit do komentáře napiš:

1. Přezdívka a věk
2. Adresa blogu
3. Jak dlouho znáš můj blog?
4. Jak často sem chodíš?
5. Proč chceš spřátelit?

Pokud si tě přidám do spřátelených, napíšu ti buď pod komentář anebo na tvůj blog.

Schopnosti vyvíjející se ze světelné telekineze

19. března 2016 v 19:50 | Verisek
Tyto schopnosti se vyvíjí ze světelné telekineze.

Odchylka

Poprvé: 4x09
Typ: Aktivní
Odchylka je zkušená dovednost používat vlastní magické síly na přesměrování magického útoku nebo projektily od jiných bytostí zpět na cestu vyzařování. Tato dovednost se vyvíjí z magické síly, u Paige ze světelné telekineze. Paige provádí odchylku tím, že zvolá to, co chce odchýlit a směr vrácení. Poté napřáhne ruku a útok se vrátí zpět.

Dálkové přenášení

Poprvé: 7x08
Typ: Aktivní
Dálkové přenášení je schopnost teleportovat další lidi z jednoho místa na druhé, aniž by došlo k fyzickému kontaktu. Je to forma vzdálené teleportace. Paige jí používá tak, že mávne rukou a zvolá místo, kam se má člověk přenést.